První soutěžní utkání

S novým fotbalovým rokem jsme splnili slib a  náš tým přípravky přihlásili do Okresní soutěže starší přípravky.

Veškeré zajímavosti,podrobnosti ze zápasů,výsledky,apod. najdete zde na našich stránkách.Přijďte dětem fandit!!!

Odveta s týmem Bečvár

SK ČECHIE VELTRUBY - SK BEČVÁRY    14 : 4

Utkání se odehrálo na našem hřišti v sobotu 6.září se začátkem v 10:00 hod.Po zkušenostech z prvního utkání jsme zvolili menší rozměr branek(2x3 m),aby byl zápas atraktivnějšní a pro brankáře obou týmů o něco málo jednodušší :-),což se nakonec i naplnilo.

Tuto sezónu chceme děti připravit tak,aby již tu následující (opravdu soutěžní),zvládly co nejlépe.I z tohoto důvodu zavádíme novinky,např. Tabulku střelců a domlouváme několik dalších přátelských utkání.Věříme,že naše fotbalisty/ky přijdete opět podpořit.

Foto z utkání opět k nahlédnutí zde:hamplikj.rajce.idnes.cz/VBY_-_BECVARY

Jméno: ml.přípravka

Heslo: Bečváry

Sezóna 2014/2015

Tréninky v této sezóně budou vždy v úterý a čtvrtek,vždy od 17:00 hod. do 18:30 hod.,jako tomu bylo i na jaře.

Zveme všechny děti,kteří mají zájem hrát fotbal,přijďte mezi Nás!Veškeré potřebné informace Vám rádi sdělíme osobně.

Přátelák  v  Bečvárech

SK BEČVÁRY - SK ČECHIE VELTRUBY   0:19

Další přátelské utkání jsme s přípravkou odehráli 17.6.2014 na hřišti v Bečvárech.

Od samého začátku se průběh zápasu odehrával v režii našeho týmu a bylo vidět,že to bude zcela jiné utkání,než v Kutné Hoře.Rychle vstřelené branky uklidnily počáteční nervozitu dětí a naopak zvedly sebevědomí jednotlivých hráčů.V průběhu utkání jsme několikrát prostřídali brankáře,aby si všichni dobře zahráli.

Odveta se bude konat na začátku nové sezony na našem hřišti.Všichni jste srdečně zváni!!!

První přátelská utkání

TJ SPARTA KUTNÁ HORA - SK ČECHIE VELTRUBY   7:3

SK ČECHIE VELTRUBY - TJ SPARTA KUTNÁ HORA   1:6

Ve čtvrtek 22.5.2014 odehráli naši nejmenší svůj první fotbalový zápas.Jednalo se o přátelské utkání s oddílem přípravky TJ Sparta Kutná Hora.

Po rozpačitém začátku,seznamování se s jiným hřištěm a soupeřem (dosud hráli žáčci vždy jen proti sobě :-) ),se všichni aktivně zapojili do hry a výsledkem jejich snažení byly 3 vstřeléné branky.Soupeř měl za sebou již několik úspěšně odehraných turnajů a jejich členská základna je mnohem širší,než ta naše.Ale i tak to bylo pohledné utkání,plné zajímavých šancí na obou stranách.Domácí měli výhodu ve zkušenějším brankáři,který zmařil našim klukům (i děvčatům) většinu příležitostí vstřelit branku.

Odvetné utkání se na našem hřišti odehrálo ve čtvrtek 5.6.2014

Fotografie z utkání jsou k nahlédnutí na níže uvedeném odkazu a přístupové údaje jsou  Jméno:Fotbal      Heslo:KH

hamplikj.rajce.idnes.cz/Fotbal

Trénink  úterý,čtvrtek   17:00 - 18:30

Tréninky v zimním období

Od 1.11.2013 do března roku 2014 probíhají tréninky od 18:00 hod. v tělocvičně ZŠ ve Velkém Oseku.Sraz je před zadním vchodem do areálu školy v 17:45 hod.

Tréninky každou středu a pátek od 17:00 hodin.Začínáme na konci    prázdnin (30.8.2013)

Pouťové oslavy 6. a 7. července 2013

- aneb poprvé před zraky diváků

Postřehy z tréninků

I přes nepříznivé počasí ze začátku jara a tím zrušených několik tréninků kvůli dešti,musím konstatovat,že nám nejmenší dělají opravdu radost a je pro nás zábavou s nimi pracovat.Trénink od tréninku se nám zvyšoval počet dětí,které se přisly na hřiště vyřádit,něco se naučit a zahrát si fotbal.Momentálně se jejich počet pohybuje kolem 16,což nás velice příjemně překvapilo,protože v dnešní době plné sedavých aktivit,je tento počet opravdu úspěchem.

Jsou vidět velké pokroky,které děti za těch pár hodin udělaly,ať se jedná o fotbal samotný,nebo třeba jen pohyb,běh a zájem sportovat.

Pokusíme se Vám na našich stránkách,co nejblíže přiblížit momenty z tréninků a veškerých aktivit,které s dětmi absolvujeme.První fotografie jsou již vloženy a postupně přidáme další a další.

SK Čechie Veltruby

Začínáme

I v tak nepříjemně chladném počasí,se náboru dětí,zůčastnilo 9 malých fotbalistů a kluci nám předvedli,že

mají opravdovou chuť do sportování.

Nábor Dětí

Dne  3.dubna  od  16:30 hod. se uskuteční na hřišti

SK Čechie Veltruby

Nábor dětí do družstva přípravky.Jedná se o děti věku 5 let a starší.Těšíme se na Vaši návštěvu a velikou účast.