Sezóna 2015/2016

Přípravná utkání:

SK Čechie Veltruby - TJ Sokol Sány   9:0  (4:0)

Sestava: Bláža,Vlasák,Kovařík,Straka,Malý,Brant,Mokrý,Kadeřábek.M,Havrilko,Zábraha,Hampl    (Poláček,Karban)

Branky:  Hampl (10. 63. 65. 90.min.)   Zábraha (41. 44.min.)   Kadeřábek.M (60. 70.min.)   Poláček (27.min.)

Po pomalejším vstupu do utkání jsme mohli hned v začátku inkasovat dvě rychlé branky.Ale díky zákrokům Lukáše Bláži se tomu tak nestalo a naopak to byl náš tým,který si začal postupným útokem vytvářet slibné šance.A tak již v 10.min se po odražené střele a následné dorážce poprvé měnilo skóre.S postupem času i po několika pohledných kombinacích počet vstřelených branek narůstal a zastavil se s koncem zápasu na číslovce 9.

Jsou věci,na kterých je třeba hodně zapracovat,hráči se musí s novými spoluhráči lépe sehrát a potom věřím,že výkony našeho mužstva budou stabilní a budou dělat radost jak fanouškům,tak hráčům samotným.Naším cílem je bavit se pohledným fotbalem.

M.Šindelář

SK Čechie Veltruby - FK Čevené Pečky B  2:2  (1:2)

SK Krakovany  -  SK Čechie Veltruby  2:4  (1:0)