SK Čechie Veltruby  :  TJ Sokol Bělušice

3:4  (2:2)

V pondělí 14.9.2015 ,před slušnou diváckou kulisou,odehrála starší přípravka na domácím hřišti svůj druhý zápas okresní soutěže.Tým Bělušic byl papírově silnějším družstvem,než veltrubští.A i díky tomuto vědomí inkasovali domácí zbytečně hned v první minutě utkání.Od té doby se ale hra začala vyrovnávat a ikdyž přibližně v polovině první půle prohrávaly děti již rozdílem dvou branek,svůj boj nevzdávaly.Naopak po brankách P.Teplého a Š.Hampla srovnaly s Bělušicemi krok a poločas tak skončíl smírně 2:2.

Vyrovnaný fotbal se hrál i v druhé půli.Po několika šancích na obou stranách,s kterými si brankáři poradili,se štěstí přiklonilo na stranu domácích.Svým druhým gólem obrátil vývoj zápasu na svoji stranu Pavel Teplý.Tento výsledek se dařilo udržet až do 47.minuty,kdy soupeř vyrovnal po rozehrání rohového kopu.Bylo opět srovnáno.Bohužel v tuto chvíli se ukázalo,že děti hrají teprve druhý důležitý zápas a po nepřesné rozehrávce,obdržely v poslední minutě utkání rozdílovou branku.

Ovšem i tento výsledek je příjemným překvapením pro všechny zúčastněné.